2006-12-13 Zbigniew Ulatowski, Barbara Milołajuk
Demoniczny produkt.

                                                          
                                                  ARCHANIOŁ  MICHAŁ   patron egzorcystów
 
                                    ARCHANIOŁ MICHAŁ POMAGA TĘPIĆ ZŁO ZIBI ASANOWI.
 
Już od około roku przymierzam się do skończenia artykułu„Strażnicy Atlantydy „ i nie mogę go ukończyć z uwagi  na przeszkody, jakie sprawia mi los życia. Obecny artykuł jest częściowo z tym związany.
Moim posłaniem jest pomagać, w związku z czym pragnę zwrócić uwagę na to co szkodzi. Może niektórzy mnie nie zrozumieją i narażę się im, ale moim posłannictwem życiowym jest niesienie pomocy z miłością, gdy inni są zagrożeni.  
 
Słynny i polecany przez terapeutów i radiestetów  - niby odpromiennik :
 
NEUTRAL S
 

                                   
W  czerwcu  tego roku  zgłosił się do nas nasz uczeń na kurs mistrzowski Reiki i przywiózł ze sobą odpromiennik. Osobiście nie znałem wartości i działania tego przedmiotu, gdyż wcześniej  nie miałem z nim kontaktu.  Po zdiagnozowaniu stwierdziłem jednoznacznie, że odpromiennik ten syfi brudem negatywnej energii. Poleciłem naszemu uczniowi ,by go po prostu spalił. Uczeń nasz po seminarium wyjechał pozostawiając ów odpromiennik w moim domu. Przed zniszczeniem go postanowiłem  zadzwonić do znajomego radiestety, by zasięgnąć informacji o tym produkcie, który moim zdaniem ma negatywne oddziaływanie na otoczenie . Rozmowa ta uśpiła moją czujność. Myślałem w tamtym czasie, że syf w nim znajdujący się jest efektem zebranego  brudu z pomieszczenia, gdzie był zamontowany. Postanowiłem oczyścić go z syfu, jaki się w nim znajdował i odstawiłem, by przekonać się, jak spełni swoje zadanie. Po niedługim czasie ponownie sprawdziłem go , zamiast działać pozytywną energią  ponownie syfił ,ale jeszcze mocniej niż przedtem.

Zastanawiałem się wówczas,  co jest z nim nie tak ?
Nie mogłem uwierzyć, że wzór symboli atlantydzkich może tak silnie oddziaływać złą energią . Osobiście proponuję ten symbol, gdyż sam noszę pierścień i krzyż atlantydzki . Wiem, jak cudownie działa i nigdy nie uwierzyłbym , że symbol ten może być wykorzystany do przepływu zła demonicznego. Nie przypuszczałem , że i moja czujność była w tym  momencie uśpiona z uwagi na symbol. Postanowiłem ratować go i dać szansę ,by służył dobru.
Ponownie oczyściłem  go i wprowadziłem czystą energię ,by spełniał zadanie ,do jakiego moim zdaniem był stworzony.
Od tamtego czasu spokojnie sobie leżał i  nie przywiązywałem do niego wagi, coś jakby nie pozwalało mi ponownie się nim zajmować.
 
- Niejednokrotnie Basia przypominała mi, by go spalić, lecz coś jakby nie pozwalało mi zwracać na niego uwagi. Mijały miesiące , relacje pomiędzy nami stawały się nieciekawe . Nie mogliśmy znaleźć wspólnych aspektów porozumienia się, dochodziło do konfliktów i nieporozumień. Układ wspólnoty jedności światła stawał się nieciekawy.
-  Zastanawialiśmy się niejednokrotnie , co się tak naprawdę stało , że zaczynamy oddalać się od siebie i gubić się w porozumieniu.
- W końcu stało się , uderzenie negatywnej energii ukazało swoje  demoniczne oblicze.
 
Pomoc  Anioła w chwili zaślepienia.
 
W godzinach wcześnie rannych , niby we śnie, ale tak naprawdę nie spałem , moja przewodniczka duchowa ( Anioł Stróż „Julita”) przemówiła.
 
Przekaz:
„ Ocknij się ?
Jesteś pod władaniem mocy ciemnej strony Atlantydzkiej . Moce te zaburzają Wasze Anielskie Światło. Oddziaływanie niszczące  znajduje się w odpromienniku, który miałeś zniszczyć. Rozbij go , zobacz ,co znajduje się wewnątrz , przekonaj się sam  i spal rytualnie, by uwolnić się od jego działania , które zaburza  Wasze Światło. To ja bardzo długo dążyłam  do połączenia Waszego Światła, by zwiększyć w Tobie moc ,jakiej Ci brakowało do pełni uzdrawiania. Razem powinniście iść tą drogą w jedności Światła.
Teraz nie mogę pozwolić ,by moje starania były zaprzepaszczone.
Ocknij się !
Nie pozwól, by moje starania zjednoczenia Światła zostały zniszczone przez energię ciemnej strony demonicznej”
 
Zastosowałem się do przekazu i słów mojego kochanego Anioła tego samego dnia .
Rozbiłem ten odpromiennik i rytualnie spaliłem.
Dzięki temu dowiedziałem się ,co się za tym kryje.
Po rozbiciu tego demonicznego produktu okazało się to, w co ciężko  mi było uwierzyć. Zawartość znajdująca się w jego wnętrzu może wprowadzić człowieka w szok .
Znajdowały się w nim :
znaczna ilość szkła, plastiku , sztucznego tworzywa, jakieś kable i przewody z drutu, żwir, kolorowa kamyczki i materiały nieznanego mi pochodzenia, nie mogłem dokładnie tego zbadać, gdyż były zalane żywicą. Wszystko to podczas diagnozowania oddziaływało silnym demonicznym chłodem .
Najgorszy w tym wszystkim, co przeraziło mnie, był  wtopiony w to  drewniany krążek z otworem w środku znacznej średnicy.  
Otwór ten po zdiagnozowaniu ukazał mi transformację energii życia w przestrzeń astralną , mało tego - stwarzał kanał  zasilający ciemną stronę w energię życia.
Wokół otworu wyraźnie widniał rysunek ( symbol ) magicznej energii, oddziałującej czarną magią . Czerwona symboliczna gwiazda wokół kanału tworzyła transformacje przekazu.
 
Widok po rozbiciu tego produktu :
Widok z góry:
 

                              
Widok z boku - przekroju bocznego :

 

                            

Dowodem, jakim emanował ten produkt jest opinia i doznania  osób dotkniętych bezpośrednio, po dłuższym czasie przebywania w obecności tego niby odpromiennika. 

 

ODPROMIENNIK OSOBISTY.

Widok w całości.

 

                       

 Widok po rozbiciu.

 

                   

Odpromiennik osobisty oddziałuje taką samą energią jak neutral S .
Po napisaniu art. ,,Demoniczny produkt " moja uczennica przysłała mi do zdiagnozowania NEUTRAL OSOBISTY . Po rozbiciu okazało się , że jest w nim ukryty ten sam symbol, który ma identyczne zastosowanie co NEUTRAL S. Należy zwrócić uwagę na fakt błędnej wypowiedzi producenta , mówi on , że neutralna S powinien zainstalować dyplomowany radiesteta wówczas będzie działał prawidłowo. Okazuje się, że jest to błędna wypowiedz, gdyż neutral osobisty nie wymaga instalowania a jego oddziaływanie jego jest identyczne jak neutral S. Biorąc pod uwagę za i przeciw produkty te są szkodliwe dla społeczeństwa .

 

 

 

 

 

 

 

 
Kod znajdujący się w tym przedmiocie.
 
„Zniszczyć i odprowadzić”.
 
Z podpowiedzi mojego kochanego Aniołka dowiedziałem się , że  miał on na celu zniszczenie harmonii piękna w danym środowisku i stworzenie burzliwej atmosfery, by mógł żywić się tym astral .Stworzona relacja złości , nienawiści i nieporozumień jest pożywką  astralną .
Kanał, jaki był  tworzony  przez symbol umiejscowiony wewnątrz produktu,  miał za zadanie odprowadzenie czystej energii życia w przestrzeń,  by zasilać ciemną stronę Atlantydzką, która jest skazana na zagładę.
Produkt ten zaprogramowany był na oddziaływanie wahadłem i energią postrzegania ,by nie odkryć jego przeznaczenia. Ja również miałem problem z poprawną diagnozą , gdyż w chwili oddziaływania energią zmieniał swą postać na pozytywne działanie. Przez zaskoczenie ukazywał negatywne wibracje, a po chwili był czysty .
Należy zauważyć, że gdybym nie miał kontaktu z moim Aniołkiem, nigdy prawdopodobnie nie dowiedziałbym się o tym. Nie ma przypadków i nie bez powodu trafił on w moje ręce. Musiałem doświadczyć osobiście  jego oddziaływania.   
Manipulacje i znaczenie czynów Atlantydzkich, ciemnej strony postaram się dokładnie opisać  w artykule „ Strażnicy Atlantydy”  Nadszedł już czas, by  ukazać to, na co zapewne wszyscy oczekują . Jakie zło czai się nad naszą planetą i jakie zmiany czekają w najbliższym czasie.
 
Zniszczenia, jakie już dokonały się.
 
- Osoba i jego rodzina , która przywiozła mi ten produkt do sprawdzenia, znajdowały się pod silnym wpływem astralnym i należało ich egzorcyzmować . Ponadto małżeństwo to rozpadło się i zanim się zorientowali byli już po rozwodzie.
- Następna osoba, która  miała z nim kontakt też już jest po rozwodzie mimo cudownej miłości , w ciągu tego roku przez cały czas była narażona na silne wpływy astralne. Demonizm zakładał tej osobie kaptur śmierci, by nie dostrzegła prawdy.  Egzorcyzmowałem tę osobę cztery razy w tym roku, a egzorcyzm tej osoby nie należał do łatwych  i odczułem to osobiście. Co prawda poradziłem sobie z tym i uwolniłem go od tego wpływu, ale nie było to łatwe i przyjemne. Człowiek ten jest wysoko uduchowiony i sam zwracał się do mnie o pomoc wraz z swoją partnerką.  Wiedział on, że  coś się z nim dzieje i nie mógł sam sobie z tym poradzić Nie zdawał sobie z tego sprawy , że jest to działanie tego produktu. Demoniczna energia zasłaniała go, by nie odkrył prawdy ,gdyż był zagrożeniem dla działania tego produktu. Podstawiano mu inne aspekty i przyczyny wpływu, by tylko odwrócić jego uwagę.
- Osoba samotna, która jest w kontakcie z tym demonicznym produktem już czterokrotnie w tym roku zgłaszała się do nas na oczyszczenie egzorcystyczne. Teraz już z całą pewnością mogę ostrzec ją, by zniszczyła to ,co jest w części przyczyną jej dolegliwości. Nie mam jej adresu i może po przeczytaniu tego artykułu podejmie odpowiednie kroki .
- Moją osobę opisałem powyżej, dzięki Basi, która ciągle przypominała mi o zniszczeniu go i podpowiedzi mojego Aniołka, uniknęliśmy rozpadu naszego Światła.
 
Słyszałem, że prawdopodobnie producent tego produktu wypuścił na rynek nowe produkty, o znacznie silniejszym działaniu od tego, wiec należy rozważyć, czy nie ma jeszcze większego zagrożenia , by zniszczyć człowieka. Człowiek jest istotą słabą zwłaszcza w chwili bezradności.  Ślepo wierzy się autorytetom ,które również mogą być pod presją demonizmu. Osoby wysoko uduchowione, jeśli nie będą czujne, a są zbyt pewne siebie, są bardzo łatwym kąskiem na manipulacje wpływu astralnego. Nawet nie zauważą tego ,co nimi manipuluje i trzymają się swych głupich zasad. Nie słuchają wskazówek innych życzliwych im osób a uważają się za wszechwiedzących.. Nie zdają sobie sprawy , że mogą doprowadzić się przez to do upadku i pociągnąć za sobą innych..
To prawda, że tonący nawet brzytwy się złapie ,by tylko się uratować , nie patrząc na to ,jakie konsekwencje z tego tytułu poniesie.
 
Kogo winić ?
 
NIE WIEM !
 
Osobę - która to wyprodukowała ?
 
Może ta osoba chciała dobrze, a może to zachłanność kasy ?
Trudno jest mi oskarżać człowieka, który może być pod wpływem astralnym lub jest Strażnikiem Atlantydzkim. Może był nieświadomy tego ,co robi , gdyż jest manipulowany przez ciemną stronę lub przez astral. 
 
Osobę - która to polecała ?
 
Nie chciałbym oskarżać tu również i tych osób, ale nieświadomość nie zwalnia od odpowiedzialności czynu. Przed podjęciem decyzji należy sprawdzić , co lub kogo się poleca, by nie rzucać na siebie złych cieni.
Każde niewłaściwe polecenie czegoś (przedmiotu)  lub kogoś (osoby), czy to świadomie, czy nieświadomie, skutkuje tym  , że staniemy się w końcu kimś, kto straci prestiż i zaufanie. Mam nadzieję, że nie chodzi tu o haracz za polecanie lub zaspokojenie czyjejś żądzy karmicznej ,by współpracować z taką osobą , która nie ma pojęcia o tym, co robią.
A może dla własnego spokoju ukazując ją w świetle biznesu na rynku ,by przez to uwolnić się od odpowiedzialności  karmicznej i mieć spokój ?.
Stracić zaufanie  można bardzo szybko ,ale by odzyskać ponownie to, co się straciło czasami może życia nie starczyć.
 
Każdy człowiek jest kowalem swego życia i zrobi tak, jak dyktuje mu jego nadświadomość. Należy zwrócić uwagę, ile osób jest w posiadaniu tego produktu i cierpliwie czeka na poprawę sytuacji życiowej.
Ile osób po zamontowaniu tego produktu poszukuje innych rozwiązań , gdyż w ich życiu nic się nie zmieniło na lepsze a wręcz przeciwnie - pogorszyło się.?
 
OCKNIJMY  SIĘ ! by nie paść ofiarą manipulacji i zniszczenia.
 
 


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: www.enedue.com